Noslēdzies SIA “Jēkabpils pakalpojumi” rīkotais konkurss skolēniem “Šķiro un radi!”

Škiro un radi

Jēkabpils skolu audzēkņiem no 17. septembra līdz 1.novembrim bija iespēja piedalīties SIA “Jēkabpils pakalpojumi”  rīkotajā radošo darbu konkursā “Šķiro un radi!” ar kura palīdzību uzņēmums vēlējās pievērst mūsu pilsētas jaunās paaudzes uzmanību atkritumu šķirošanas un to samazināšanas nozīmīgumam ikdienā, kā arī šobrīd tik populārā beziepakojuma dzīvesveida popularizēšanai.


Konkursa ietvaros Jēkabpils interešu izglītības pulciņu un vispārizglītojošo skolu 1.-9. klašu audzēkņiem bija jāizveido dizaina vai interjera priekšmets, sadzīvē praktiski pielietojama lieta, aksesuārs, vides objekts vai tamlīdzīgs radošs darbs no izlietotā pudeļu un to korķīšu, tetrapaku, skārdeņu, stikla pudeļu utml. iepakojuma. 


Konkursā kopumā iesaistījās 180 skolēni no Jēkabpils 3. vidusskolas, Jēkabpils pamatskolas, Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra, izveidojot raibus un oriģinālus radošos darbus. 


“Zaļā josta” simpātiju balvas izpelnījās Jēkabpils Valsts ģimnāzija par interesanto penāli no PET pudeles. Otru simpātiju balvu saņēma Ralfs Pavļukevičs par savu radošo pieeju konkursam, piesakot vairākus darbus ar lieliskām idejām. Mūsu vislielāko simpātiju izpelnījās viņu veidotā putnu barotava no PET pudelēm. Un vsibeidzot, mūsu simpātijas saņēma 1. vietas ieguvēji no Jēkabpils pamatskolas 5. d klases. Viņu no PET pudelēm veidotais bruņurupucis ieguva lielu atzinību no “Zaļā josta” kā kreatīvu ideju un lielisku piemēru citiem. 


Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra telpās 8.novembrī tika rīkots noslēguma pasākums, kura laikā bija aplūkojama labāko darbu izstāde un apbalvoti konkursa uzvarētāji un simpātiju balvu ieguvēji. Pēc SIA “Jēkabpils pakalpojumi” konkursa komisijas vērtējuma, tika noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji: 1.vieta – Jēkabpils pamatskolas 5.d klasei, 2.vieta – Jēkabpils 3.vidusskolas 4.c klasei un 3.vieta – Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra pulciņam GUGRO.LV. 


Pārējo darbu autori ieguva simpātiju un pateicības balvas no konkursa atbalstītājiem – Jēkabpils pilsētas pašvaldības, SIA “Zaļā josta”, kooperatīvās sabiedrības “Latraps” un  ‘’Vērtīgs’’ drukas un reklāmas studijas. 


Paldies visiem, kuri iesaistījās radošo darbu veidošanā, kā arī visiem atbalstītājiem.