Radošā konkursa "Iepakojuma kastes pārvērtības" uzvarētāji

*

"Zaļā josta" ar prieku paziņo, ka ir noslēdzies radošais konkurss "Iepakojuma kastes pārvērtības". Radošā konkursā tika iesniegtas 181 radošas idejas, kā izmantot iepakojuma kastes atkārtoti un lietderīgi.

Par konkursa uzvarētājiem tika nominēti:

⭐️Indra Frunza ir Alūksnes, kura konkursam bija iesūtījusi vairākus pašas darinātus rotaļu piederumus un metodiskus materiālus, kas taisīti no nevajadzīgām kartona kastēm – rotaļu zirgu stalli un izjāžu laukumu mazmeitas rotaļu zirgiem, vairākus rotaļu eksponātus par dzīvnieku tēmu, kā arī rotaļu mazdārziņu.

⭐️Mārīte Zariņa no Dagdas, kura rada gaumīgas un izturīgas kastes un grozus, kuras, kā norāda M. Zariņa, var izmantot dažādām vajadzībām - mantu un sauso produktu uzglabāšanai, saimniecības vajadzībām un dāvanu iesaiņošanai.

⭐️Sandra Skļepoviča no Tukuma novada, kura radusi unikālu pielietojumu ne tikai nevajadzīgajām kastēm, bet arī izlietotajam dāvanu iesaiņojamajam papīram, kas parasti pēc dāvanas atsaiņošanas tiek izmests vai labākajā gadījumā nodots pārstrādei.

Simpātiju balvu no SilverTree.lv iegūst:

🎄Lilitai Svirževska no Rīgas, kura veco kartona kasti pārvērta par oriģinālu Ziemassvētku eglīti, dekorējot to ar unikālām, pašrocīgi no makulatūras darinātām stilizētām rozītēm.

Veicināšanas balvas saņem konkursa dalībnieki, kas izrādījuši unikālas dizaineru iemaņas jaunu produktu radīšanā:

🤩Kristiāns Sams, kurš darina oriģinālas 3D maskas.

🤩Anna Ķuze, kura kartona kastes pārveido, lai izgatavotu dizaina galda lampu.

🤩Raivis Tjaguns, kurš kartona kastes pārveidojis par dizaina dambretes galda mēbeļu komplektu.

“Zaļā josta” pateicas visiem konkursa dalībniekiem par radošu pieeju resursu taupībai un atkritumu apjoma mazināšanai, aicinot ikvienu smelties idejas, kā kartona kastes un citus iesaiņojumus pēc izlietošanas izmantot praktiski, pagarinot to kalpošanas mūžu.